Početna Novosti - Događanja u župi II. nedjelja došašća u znaku Frame

II. nedjelja došašća u znaku Frame

1 min read
61

Druga nedjelja adventa u našoj župi protekla je u znaku Frame. Na svečanoj svetoj misi u 11 sati u našu Framu pristupili su novi članovi polaganjem framaških obećanja, a stari članovi tom su prigodom obnovili i potvrdili svoja obećanja.

Svetu misu predvodio je splitsko-makarski nadbiskup mons. Marin Barišić u koncelebraciji s don Gabrijelom Kamberom i s kapelanom naše župe fra Dujom Jukićem. Tijekom misnoga slavlja otac nadbiskup podijelio je sakrament krštenja Ani Baće, a nakon toga fra Dujo Jukić podijelio je članovima Frame franjevački križ. U nastavku pogledajte nekoliko fotografija.

Pogledajte još

Raspored blagoslova obitelji 2017./2018.

27. prosinca 2017. – 7. siječnja 2018. Jučer smo započeli, a već danas nastavljamo s…